KURUMSAL DAVETLER

Yine kurumsal davetlerinizde konuklara sürprizler yapmak için yanınızdayız. İster iç mekan ister dış mekanlarda asma davul grubumuz ister konuklarınızı karşılasın, isterse de davetin tam orta yerinde sahne alarak konuklarınıza sürprizler yapsın. Konuklarınız ile birlikte çalın davulları.

DÜĞÜN

Hayatınızın en özel gününde ritm grubumuzla düğününüzü unutulmaz bir gün yapıyoruz. Hem konuklarınızı hem de sizleri deyim yerindeyse havalara uçuruyoruz.

Grubumuz ister tek başına, isterse sahne alan soliste eşlik ederek Asma davullar eşliğinde Anadolu’nun tüm renklerini sergilemektedir

HALK OYUNLARI

Grubumuzun bağlı olarak çalıştığı Tuana Sanat Kulübü İstanbul şubesi Halk Dansları Topluluğu, talep etmeniz durumunda sizlere Anadolu dan Halk danslarını da sergileyerek organizasyonunuza ayrı bir renk katacaktır.

KINA ORGANİZASYONU

Grubumuz Düğün öncesi yapılacak kına organizasyonunu profesyonel kadrosu ile gerçekleştirmektedir.

Kına organizasyonunda; gelin bindallısı, grubumuzdan katılacak bayanların bindallısı, taht, kına, mendiller, damat yeleği organizasyonumuz tarafından karşılanmaktadır. Yine bu özel günde talep edilmesi durumunda ritm grubumuz da geceye eşlik etmektedir.

GELİN ALMA

Anadolu’muzun geleneği olan Kız evinden Gelin alma organizasyonu yine profesyonel kadromuz ile yapılmaktadır. Anadolu’nun hangi yöresine ait olursa olsun o yörenin müzisyenleri ile , o yöreye özgün olarak gelin alma organizasyonu profesyonel olarak yapılmaktadır.

ÖZEL DAVETLER

Özel davet organizasyonlarında konuklarınıza sürprizler yapmak istediğiniz zamanlarda yanınızdayız. İster iç mekan ister dış mekanlarda asma davul grubumuz ister konuklarınızı karşılasın, isterse de davetin tam orta yerinde sahne alarak konuklarınıza sürprizler yapsın. Konuklarınız ile birlikte çalın davulları